ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Dekorasyon > Yeni Trend Yapboz Köşe Koltuk Takımı

Yeni Trend Yapboz Köşe Koltuk Takımı
Son Güncellenme : 29 Ağu 2012 21:25

Başlığımızda da gördüğünüz gibi köşe takımı ve koltuk takımı kavramını birlikte kullandık çünkü incelediğimiz bu ürün hem bir koltuk takımı hem de köşe takımı varyasyonlarıyla evinizde kullanabileceğiniz mükemmel bir ürün.

Yapboz köşe koltuk takımı adından da anlaşıldığı üzere bir yapboz gibi parçalardan oluşyor. Aslen köşe takımı kategorisinde lanse edilen ürün modeli parçaların ayrılıp yekpare fonksiyonel olabilmesi yetisinden dolayı koltuk takımı mahareti sergileyebiliyor. Yapboz takım bir tekli, bir kolsuz ikili, bir ikili ve bir de köşe den oluşyor, bu parçalara yatak olabilme özelliği kazandıran puf ve iki adet te mini puf tamamlıyor.

Koltuk silinebilen kumaş özelliğinin yanısıra 32danste sünger kullanılmakta. İstenilirse opsiyonel olarak HR sünger de kullanılabilmekte. Üründe sandık özelliği yok ancak bizim görüşümüz; puf özel bir çalışma ile bazalı yapılabilir.

Bu muhteşem köşe takımını Safa Mobilya‘da bulabilirsiniz.

Kaynak: MobdizaynYorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Bu Haberler Dikkatinizi Çekebilir

Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların
bu yöndeki politikasınabağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Copyright 2011-2012 KadınKolik | Tüm Hakları Saklıdır. | Uygulama : Redline Tasarım
2,455 saniyede 72 sorgu yapıldı.